درباره سایت

پروژه وان پرتال پروژه و مقالات ترجمه شده ISI - 3

ترجمه مقالات ISI,ترجمه متون تخصصی,پروژه های دانشگاهی

دانلود ترجمه مقاله مدیریت سرمایه کاری: اثرات مالی و ارزش‌گذاری

مدیریت سرمایه کاری: اثرات مالی و ارزش‌گذاری

Working capital management: Financial and valuation impacts

چکیده

این مقاله به بررسی تاثیر طولی از ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۷ از برنامه‌های بهبود مستمر و رویه‌های سرمایه کاری تهاجمی در گردش مالی حساب‌های دریافتنی است، حجم معاملات موجودی، زمان پرداختنی و چرخه تبدیل پول نقد می‌پردازد. ما به لحاظ آماری تغییرات قابل‌توجهی را در میانگین‌ها و انحراف برای این متغیرها با مدیریت مالی سخت‌تر و ریسک کم‌تر در اعتبار تجاری می‌یابیم. نتایج در صنعت حمل و نقل و ارتباطات ضعیف و در خدمات مالی ضعیف هستند. این معیارها با اثرات ارزش‌گذاری سهام و با سودآوری بهبود یافته با بازگشت سرمایه، سرمایه‌گذاری شده مرتبط هستند.

کلمات کلیدی

حسابداری مالی، گزارش مالی، نسبت‌های مالی، سرمایه کاری، مدیریت خزانه‌داری، دارایی شرکت

دانلود ترجمه مقاله توسعه چارچوب صلاحیت مدیریت مالی برای مدیران پرستار در سازمان های بهداشت عمومی در استان KwaZulu-Natal ، آفریقای جنوبی

توسعه چارچوب صلاحیت مدیریت مالی برای مدیران پرستار در سازمان های بهداشت عمومی در استان KwaZulu-Natal ، آفریقای جنوبی

Development of a financial management competency framework for Nurse Managers in public health care organisations in the province of KwaZulu-Natal, South Africa

چکیده

کاهش فزاینده در بودجه مراقبت‌های بهداشتی و محدودیت‌های مالی شدید مستلزم این است که مدیر پرستار به لحاظ مالی آگاهانه و در عین حال هزینه‌ها را کاهش دهد. این به نوبه خود نیازمند درک مدیریت مالی است. دانش مدیر پرستار بسیار محدود است. هدف از این مطالعه بررسی نقش‌های مدیریت مالی مدیران در محیط‌های کاری فعلی آن‌ها، شناسایی نیازهای توسعه مدیریت مالی برای دفتر مدیر و توسعه یک چارچوب مدیریت مالی برای بهبود مهارت‌های مدیران پرستار است. یک پارادایم کیفی و طبیعی مورد استفاده قرار گرفت. مصاحبه‌ها با ۱۸ شرکت‌کننده انجام شد. نتایج نشان داد که مدیران پرستار در فعالیت‌های مدیریت مالی در بیمارستان‌ها شرکت می‌کنند و هشت موضوع اصلی یعنی برنامه‌ریزی مالی، نظارت مالی، تصمیم‌گیری مالی، مهارت‌های مدیریت مالی ناکافی، آمادگی تحصیلی برای مدیریت مالی در برنامه‌های پرستاری، راهنمایی و آموزش برای نقش مدیریت مالی و نیاز به توسعه شایستگی مدیریت مالی را شناسایی کرده‌اند. مدیران پرستار یک تابع مدیریتی مالی در سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی عمومی دارند. آن‌ها مهارت‌های لازم، دانش و شایستگی لازم برای عملکرد در این نقش را ندارند و به دانش، مهارت‌ها و آموزش بیشتری نیاز دارند. متعاقبا یک چارچوب شایستگی برای بهبود شایستگی‌های مدیران مالی، مدیران توسعه یافت.

دانلود ترجمه مقاله سیستم اطلاعات حسابداری جدید: یک کاربرد برای مزیت اجتماعی پایه در کشور اسپانیا

سیستم اطلاعات حسابداری جدید: یک کاربرد برای مزیت اجتماعی پایه در کشور اسپانیا

New accounting information system: An application for a basic social benefit in Spain
چکیده
اطلاعات حسابداری راجع به مزایای کمک های اجتماعی بر مبنای حوزه مدیریتی آن در بودجه تأمین اجتماعی گنجانده شده است. ممکن است اطلاعات موجود در برنامه بودجه مناسب و مرتبط باشند، اما احتمالا برای مقایسه صورتهای مالی یک نهاد با دوره های گذشته و با صورت های مالی سایر نهادها کافی نیستند. بنابراین استاندارد IPSAS شماره 1 طرح ارائه اطلاعات اضافی را پیشنهاد می کند. مقاله حاضر بر مبنای نظریه مدیریت عمومی جدید، یک مدل حسابداری عمومی را برای هزینه های حسابداری به عنوان یک سیستم اطلاعاتی چند سالانه مطرح می کند که اطلاعات مربوط به یک مزیت اجتماعی اساسی بالقوه را تکمیل می کند و توسعه می‌دهد. هدف این سیستم دستیابی به حداکثر شفافیت در پاسخگویی به ادارات دولتی و ارائه به موقع اطلاعات کیفیتی درباره روندهای موجود است.
دانلود ترجمه مقاله مفهوم سازی و بهره برداری ساختار کارآفرینی اجتماعی

مفهوم سازی و بهره برداری ساختار کارآفرینی اجتماعی

Conceptualizing and operationalizing the social entrepreneurship construct
چکیده
ما با پرداختن به نیاز برای مفهوم سازی و بهره برداری ساختار کارآفرینی اجتماعی، یک سنجش رفتاری از جهت گیری کارآفرینی اجتماعی (SEO) را پیشنهاد می کنیم. ما بر تحقیق کیفی گذشته در ادبیات کارآفرینی اجتماعی تکیه می کنیم که مفهوم کارآفرینی رفتاری را زمینه یابی می کند و از نظریه امکان گرایی نوظهور استفاده می کند که رفتار کارآفرینی را در موقعیت های محدود به منبع در نظر می گیرد. بعد از مورد پژوهش قرار دادن 507 سازمان هدف اجتماعی US، ما از پنج بُعد SEO استفاده می کنیم: نوآورانگی، کنشگرانگی و مدیریت ریسک، جهت گیری موثر. همچنین برای روایی قانونی SEO پشتیبانی یافته ایم که یک تاثیر مثبت را بر نوآوری اجتماعی مورد مشاهده قرار می دهد. ما محدودیت ها و پیامدهای مربوط به سنجش مان برای تحقیق آینده در خلق ارزش اجتماعی موجب شده کارآفرینی اجتماعی را مورد بحث قرار می دهیم.
دانلود ترجمه مقاله استحکام زنجیره های تامین: چالش ها و فرصت ها

استحکام زنجیره های تامین: چالش ها و فرصت ها

Supply chains robustness: Challenges and opportunities

چکیده
امروزه استحکام زنجیره های تامین، مانند توانایی شان برای مقابله با وقفه و اختلالات داخلی و خارجی، از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. این مقاله در حوزه گسترده تری به این موضوع می پردازد، مثلا مفهوم استحکام در سایر رشته ها (به ویژه در زیست شناسی) و در سطوح مختلف تولید برجسته می کند. خطرات اصلی عملیات های زنجیره تامین با راهبردهای کاهش برخی خطرات اصلی بطور خلاصه بیان شده است. سنجش استحکام عملیاتی و ساختاری زنجیره های تامین مطرح شده است و مفهوم یک چارچوب برای ارزیابی، پیچیدگی و کارایی استحکام زنجیره های تامین بطور خلاصه تعریف شده است. چالش ها و فرصت های مربوط به افزایش استحکام با تاکید ویژه بر آنهایی که در فضای فیزیکی سایبری ایجاد شده اند، بطور کلی در این مقاله مطرح شده است.
دانلود ترجمه مقاله به حداکثر و به حداقل رساندن محدودیت سرمایه گذاری با محدودیت های بودجه و ریسک سرمایه گذاری

به حداکثر و به حداقل رساندن محدودیت سرمایه گذاری با محدودیت های بودجه و ریسک سرمایه گذاری

Maximizing and minimizing investment concentration with constraints of budget and investment risk

چکیده
در این مقاله، به عنوان گام اول در بررسی ویژگی های یک زیرمجموعه پرتفوی محتمل مشخص شده توسط محدودیت های ریسک و بودجه، ما حداکثر و حداقل تمرکز سرمایه گذاری را با استفاده از تجزیه و تحلیل نسخه بدل ارزیابی نمودیم. به منظور انجام این مهم، ما یک رویکرد تحلیلی از مکانیک های آماری اعمال کردیم. ما متوجه شدیم که مشکل بهینه سازی در نظر گرفته شده در این مقاله، در واقع همان مساله دوگانه مربوط به مشکل بهینه سازی پرتفوی بررسی شده در متون بوده، و تایید کردیم که این راه حل های بهینه نیز دوگانه هستند. ما همچنین آزمایشات عددی ارائه نمودیم، که در آن روش کندترین نزول براساس روش لاگرانژ ضرایب تعیین شده را به کار برده، و نتایج عددی را به منظور ارزیابی اثربخشی رویکرد پیشنهادی خود با نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل نسخه بدل مقایسه نمودیم.
دانلود ترجمه مقاله در خصوص کارایی ناکار آمدی بازارهای بیتکوین و ارزیابی آن

در خصوص کارایی ناکار آمدی بازارهای بیتکوین و ارزیابی آن

On Bitcoin markets (in)efficiency and its evolution

 چکیده
ما کارایی دو بازار بیتکوین ( با توجه به دلار آمریکا و یوان چین ) و ارزیابی آن را در طول زمان مطالعه می کنیم. چون ناکارآمدی را می توان از طریق کانالهای مختلف نشان داد، ما از شاخص کارایی Kristoufek & Vosvrda (2013, Physica A 392, pp. 184-193) استفاده می کنیم که میتواند انواع مختلف معیارهای کارایی ( ناکارامدی) را پوشش دهد.ما شواهدی قوی را از دو بازار بیتکوین یافتیم که تقریبا بین سالهای 2010 تا 2017 ناکارامد بوده است، به استثنای چند دوره که مستقیما پس از افزایشهای شبه حبابی قیمت، آرام بود.
دانلود ترجمه مقاله نقش در حال رشد مراقبت مقدماتی (ابتدایی) در منزل برای افراد مبتلا به زوال عقل

نقش در حال رشد مراقبت مقدماتی (ابتدایی) در منزل برای افراد مبتلا به زوال عقل

Growing Role of Home-Based Primary Care for Individuals With Dementia
چکیده
نیاز فزاینده ای برای مراقبت ابتدایی در خانه (HBPC) - بدلیل رشد تعداد افراد مبتلا به زوال عقل که در خانه نشین شده اند - وجود دارد. از سالیان ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ ، هزینه فراهم نمودن مراقبت برای بزرگسالان مسن مبتلا به زوال عقل در ایالات متحده آمریکا از ۱۰۹ بیلیون دلار به ۲۲۰ بیلیون دلار رسیده است. این مقاله خلاصه اجمالی از HBPC ، مزایای HBPC ، و موانع در تدارک HBPC در ساختارهای پرداخت سلامتی کنونی را ارایه می نماید. بررسی اجمالی استراتژی های ملی برای مراحل آتی و پیشنهادات بمنظور بهبود HBPC نیز مورد بررسی قرار گرفته است.
دانلود ترجمه مقاله هزینه های عادلانه بیت کوین محور برای رایانش برون سپاری دستگاه های Fog

هزینه های عادلانه بیت کوین محور برای رایانش برون سپاری دستگاه های Fog

Bitcoin-based fair payments for outsourcing computations of fog devices

چکیده
رایانش مه را می توان به عنوان یک پسوند محاسبات ابری در نظر گرفت که تراکنش ها و منابع را در شبکه امکان پذیر میسازد. در پارادایم های رایانش مه، کاربر مه (کارفر ما) با دستگاه های محدود سازنده منابع می تواند وظایف رایانشی توزیع شده را به گره های مه غیرقابل اعتماد (کارمندان) برون سپاری کرده و بهای آنها را پرداخت کند. اخیرا تحقیقات زیادی در زمینه پرداخت های عادلانه انجام شده است. با اینحال تمام راه حل های موجود، سیستم سنتی پول الکترونیکی را برای ایجاد رمزنگاری پرداخت استفاده میکنند، که نیاز به مقام معتبر (به عنوان مثال یک بانک) برای جلوگیری از دو برابر شدن هزینه ها دارد. این بانکبه دلیل این نوع از سیستم پرداخت تضعیف خواهد شد. در این مقاله، ما طرح پرداخت عادلانه جدیدی برای برون سپاری رایانش بر اساس بیت کوین پیشنهاد می کنیم. با توجه به مزایای محتوایی بیت کوین، کاربران می توانند بدون نیاز به یک بانک به طور مستقیم کار کنند. علاوه بر این، ساختار پیشنهاد شده می تواند تضمین کند بدون توجه به رفتار مخرب برون سپار برون سپار، در صورت انجام رایانش درست به کارکنان حقوق عادلانه پرداخت خواهد شد.
* برای دریافت پروژه های رایگان می توانید از میان مطالب سایت پروژه مورد نظر را جست و جو کنید.

تعرفه انجام پروژه های دانشجویی

قیمت ها کمتر از سایت های دیگر می باشد ولی پروژه کیفیت بیشتری خواهد داشت.

* اخرین اپدیت قیمت ها در ()

عنوان سایت پروژه وان ... محتوای سایت پروژه های دانشجویی ... دیگر خدمات سایت انجام سفارشات پایان نامه و پروژه ... شناسه سایت username ... نام قالب پروژه وان ... طراح قالب هایپرتمپ ... لینک طراح قالب http://hypertemp.ir ... نسخه قالب ورژن 1 ...


--- مهرماه 1396 ---